Produkty

Produkty

Izolacja zbiornika wykonana jest w technologii NOFIRE z materiału poliestrowego o grubości 70 mm, który w 100% nadaje się do recyklingu (materiał przyjazny dla środowiska), materiał posiada wysoki współczynnik oporu cieplnego, a także wysoką odporność ogniową klasy B-s2d0 zgodnie z europejskimi wymaganiami EN 13501.

Od strony zewnętrznej zbiorniki w wersji standardowej o pojemności do 5000 l włącznie zabezpieczone są poszyciem z tworzywa sztucznego lub poszyciem z tkaniny (na życzenie). Kolorystykę izolacji należy okreslić od strony sprzedającego.

Zbiorniki serii SN-SS ELECTRO MONO są stosowane głównie w systemach z elektrycznymi elementami grzejnymi (grzejnikami). W związku z tym zbiornik może mieć od 2 do 10 króćców o wewnętrznej średnicy gwintu 2″. W wykonaniu podstawowym zbiornik jest dostarczany tylko z dwoma takimi króćcami.

Zbiornik może być również wyposażony w kołnierz rewizyjny do wykonania konserwacji (opcjonalnie).

Zbiornik jest również wyposażony w spiralny wymiennik ciepła do podłączenia dodatkowego źródła ciepła, takiego jak kocioł gazowy, kocioł na paliwo stałe, kolektor słoneczny, pompa ciepła lub scentralizowany system ogrzewania.

Для полного просмотра таблицы характеристик листайте вправо-влево

Katalog produktów

Pobierz PDF

Instrukcja montażu i obsługi zbiorników

Pobierz PDF